Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. januára 2014 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Zjednodušte si spracovanie účtovníctva v roku 2014

BRATISLAVA 2. januára – Novela zákona o účtovníctve definuje tzv. mikro účtovnú jednotku. Mikro účtovná jednotka môže viesť zjednodušenú formu spracovania účtovníctva. Zjednodušenie účtovania pre mikro účtovné jednotky sa týka oceňovaniam inventarizácie a zostavovania účtovnej závierky.

Prvú zjednodušenú účtovnú závierku budú môcť mikro účtovné jednotky vykonať za účtovné obdobie začínajúce 1.1.2014.

Mikro účtovná jednotka je firma, ktorá spĺňa aspoň dve zo stanovených kritérií:
– celková suma majetku nepresahuje 350.000,- €
– čistý obrat nepresahuje 700.000,- €
– počet zamestnancov nepresahuje 10

Či už ste alebo nie ste mikro účtovná jednotka, existuje ďalšia možnosť ako si zjednodušiť spracovanie účtovníctva. Používajte online ekonomický softvér Humanet.

Humanet je online ekonomický softvér, čo znamená, že nikdy nemusíte žiadny program inštalovať a ani aktualizovať. Sťahovanie akýchkoľvek aktualizácií je z pohľadu ekonomického softvéru otravná zbytočnosť, ktorú musíte vykonávať, ak používate klasický ekonomický softvér, ktorý inštalujete priamo do svojho počítača. Humanet vás tejto starosti zbaví.
Ďalšia super vlastnosť online ekonomického softvéru Humanet je, že ho môžete používať na počítači s Windows, Macu aj Linuxe, na tablete aj smartfóne. Keď sa vám počítač pokazí alebo vám ho ukradnú, tak vaše dáta sú v bezpečí a neprídete o ne, pretože sú uložené v profesionálne zabezpečenom dátovom centre a sú chránené rovnako bezpečne ako vaše peniaze pri používaní internet bankingu.

Navyše za Humanet neplatíte žiadny úvodný registračný ani licenčný poplatok. Môžete začať účtovať a počítať mzdy okamžite a zdarma.

Online ekonomický softvér Humanet je obľúbený najmä medzi účtovnými firmami a kanceláriami, pretože umožňuje prístup do účtovníctva súčasne aj podnikateľovi aj účtovníčke. Podnikateľ v ňom vystaví napríklad faktúru a účtovníčka ju hneď vidí a môže zabezpečiť jej zaúčtovanie. Žiadne nastavenia prepojení medzi fakturáciou a účtovníctvom alebo snáď nejaké importy, či exporty nie sú vôbec potrebné. Všetko funguje jednoducho a intuitívne samé od seba.

Prevádzkujete e-shop a máte problém so zosúladením stavu skladu v e-shope a v kamennej predajni? Aj tento problém vám online ekonomický softvér Humanet vyrieši. Humanet poskytuje online rozhranie na komunikáciu s e-shopom, prostredníctvom ktorého môže e-shop čítať stav skladu priamo z účtovníctva. Stačí, aby vám šikovný dodávateľ e-shopu zabezpečil používanie online rozhrania na komunikáciu so skladom vedeným v online účtovníctve Humanet.

Humanet je najpoužívanejší online ekonomický softvér na Slovensku. Poskytuje výhody online ekonomického softvéru pre spracovanie jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva, personalistiky aj miezd.

Pridajte sa k rodine spokojných používateľov online ekonomického softvéru Humanet na adrese http://www.humanet.sk a zjednodušte si spracovanie účtovníctva v roku 2014.

K téme

Buďte efektívnejší a úspešnejší Potešte najbližších tým najlepším vianočným darčekom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.