Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. augusta 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyhlásenie Ministerstva životného prostredia SR

BRATISLAVA 3. augusta – V bulvárnom denníku Plus JEDEN DEŇ zúri naplno syndróm uhorkovej sezóny. Denník si doslova vymyslel, že minister životného prostredia Peter Žiga získava na nejakom imaginárnom obchode so štátom. V článku je pravdivý len jediný fakt: spoločnosť, kde je akcionárom so štátom roky vôbec neobchoduje, presne ako pred časom deklaroval. Pokusy zatiahnuť osobu ministra do primitívnych konšpiračných teórií sú trápne a nemajú žiadnu oporu v realite. Preto sa bude brániť súdnou cestou.

Odbor komunikácie
Ministerstvo životného prostredia SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Únia skomplikovala obľúbený dovoz lacných tovarov z tretích krajín. Zjednodušil to až digitálny projekt roka Med zo včelnice bratislavského Auparku získal prvé miesto v celoslovenskej súťaži

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.