Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. januára 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Voľba podpredsedu Správnej rady Ústavu pamäti národa bola zmarená

BRATISLAVA 30. januára – Správna rada ÚPN na svojom dnešnom (30. 1. 2013) rokovaní nepristúpila k voľbe svojho podpredsedu. Dvaja z jej členov – konkrétne p. Slavomír Michálek (riaditeľ Historického ústavu SAV) a p. Igor Baka (pracovník Vojenského historického ústavu) odmietli hlasovať o podpredsedovi Správnej rady ÚPN a rokovanie opustili. Ich odchodom prestala byť Správna rada ÚPN uznášaniaschopná.
Na základe splnomocnenia ústavom môže v jeho mene v plnom rozsahu konať člen Správnej rady ÚPN p. August Lang. Toto opatrenie umožní Ústavu pamäti národa pokračovať v činnosti po dobu, kým nebude zvolený nový predseda Správnej rady ÚPN.

Ján Pálffy
hovorca
Ústav pamäti národa

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Prevratná novinka Lunter Seafoo Tofu sa stala Voľbou spotrebiteľov, ocenila ju aj odborná porota Leto v neónových farbách. Ako vyzerá unikátna torta inšpirovaná bezdymovou limitkou?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.