Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. novembra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

VLÁDA: Vyhlásenie k situácii súvisiacej s požiadavkami učiteľov

BRATISLAVA 30. novembra – Nerozumieme dnešnému protestu pred Úradom vlády, keďže vláda na čele s premiérom R. Ficom napriek prerušeniu štrajku počas dňa aj v noci rokuje o zlepšení podmienok pre učiteľov. Vo včerajších nočných hodinách rokovala so zástupcami školských odborov a dnes s predstaviteľmi ZMOS a VÚC. Vítame konštruktívny prístup drvivej väčšiny škôl na Slovensku, kde sa učitelia i žiaci vrátili do tried a takto čakajú na výsledky rokovaní.

Beatrice HUDÁKOVÁ
hovorkyňa predsedu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Oznamujeme nominácie na Orange Podcast roka 2023 a spúšťame hlasovanie verejnosti Inšpiratívne ženy diskutovali o príležitostiach v IT

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.