Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. augusta 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

VLÁDA: Denník SME úspešne smeruje k najúbohejšiemu bulváru

BRATISLAVA 5. augusta – Počas niekoľkých dní po sebe denník SME opakovane potvrdil, kam resp. ako hlboko smeruje jeho „žurnalistická“ úroveň. Najskôr sa rozhodol aktívne parazitovať na hyenizme a výmysloch vykrádačov vreciek zranených pacientov, aby následne svojím sobotným vydaním v plnej nahote ukázal svoj historický cynizmus a ignorantstvo.
Ak totiž denník, ktorý o sebe tvrdí, že je mienkotvorným zdrojom informácií, o pietnej spomienke na obete rómskeho holokaustu informoval pod absurdným titulkom Holokaust Rómov oslavuje aj Fico, potom sa to nedá nazvať inak ako – absolútnym historickým cynizmom alebo analfabetizmom.
V tomto prípade je zjavná snaha postaviť predsedu vlády do negatívneho svetla, ktorá je pre denník SME už programovou záležitosťou, sekundárna. V prvom rade tu zaráža hrubá urážka všetkých obetí strašných činov, ktoré sa udiali na začiatku augusta 1944 a ktoré v sobotu na stránkach denníka SME padli opätovne za obeť cynizmu a ignorantstvu tohto denníka. Preto od vedenia redakcie očakávame, že sa za toto hrubé profesionálne, ale aj ľudské zlyhanie všetkým obetiam a spomínajúcim ľuďom ospravedlní.

Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

Odporúčané články

Štyri trendy zmenia sektor podnikových služieb na Slovensku TOP MOMENTY ITAPA 2018: Technológie nám majú zlepšovať život, no ak chce Európa konkurovať Číne, musí konať spoločne a rýchlo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies