Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. septembra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Úrad vlády SR sa zapojil do kampane Európsky týždeň mobility

BRATISLAVA 18. septembra – Do Európskeho týždňa mobility (ETM) sa tento rok zapojil aj Úrad vlády SR, ktorý vo svojom areáli na úkor parkovacieho miesta osadil v spolupráci s OZ Cyklokoalícia cyklostojan. Situovaný je pri vstupe do úradu z Leškovej ul. Zároveň väčšina členov vlády príde na rokovanie vlády v stredu inak ako služobnou limuzínou – teda na bicykli, kolieskových korčuliach, trolejbusom, elektromobilom alebo pešo.
Kampaň ETM je každoročne v čase od 16. do 22. septembra a tento rok sa do nej zapojí viac ako 30 krajín sveta a približne 1 035 miest vrátane hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy. Cieľom podujatia je zvýšiť povedomie obyvateľov o alternatívnych spôsoboch dopravy a zabrániť narastajúcemu znečisteniu životného prostredia v mestách, ktoré významne zapríčiňuje práve motorizovaná doprava.
Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Plánujete pôrod v zahraničí? Union radí mamičkám, ako postupovať so žiadosťami Jesenná ITAPA 2023: Naše obce potrebujú kanalizáciu, až potom internet. Stojíme pred revolúciou v eurofondoch

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.