Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. marca 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Stanovisko Generálnej prokuratúry SR

BRATISLAVA 14. marca – Na základe informácií uverejnených v denníku SME dňa 8. februára a 9. februára 2013 Generálna prokuratúra SR preverovala podozrenie z protiprávneho konania prokurátora GP SR JUDr. Jaroslava Kozolku v súvislosti s tvrdeniami, že umožnil dvom svedkom vypočúvaným v inej trestnej veci nahliadnuť do vyšetrovacieho spisu obvinenej Hedvigy Žákovej (Malinovej).
Na základe vykonaného šetrenia GP SR došla k záveru, že JUDr. Jaroslav Kozolka neumožnil nahliadnuť do vyšetrovacieho spisu a ani jeho súčasti nepovolaným osobám.
Vzhľadom k týmto zisteniam je nepochybné, že tvrdenia uverejnené v denníku SME sa ukázali ako nepravdivé, a preto GP SR celý spisový materiál odstúpila na ďalšie konanie OR PZ Bratislava I.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Mysli na budúcnosť, Študuj dopravu. ZSSK vo Vrútkach opäť umožní nahliadnuť do svojho zákulisia Strana SPOLU: Teraz sa jasne ukáže, kto to myslí so zavedením hmotnej zodpovednosti verejných činiteľov vážne

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.