Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. mája 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Rokovanie vlády bude vo štvrtok 31. mája o 14:00

BRATISLAVA 28. mája – Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR informuje médiá, že rokovanie vlády nebude tento týždeň v stredu 30. mája, ale až vo štvrtok 31. mája 2012 o 14:00 na Úrade vlády SR.
Program rokovania je na http://www.rokovania.sk/Rokovanie.aspx/RokovanieDetail/639. Vstup zástupcov médií do areálu Úradu vlády SR je cez vchod z Leškovej ulice.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Poslanec Szöllös vyzýva k prísnejším opatreniam na ochranu klímy ZSSK na pokyn MDV SR pristúpi k redukcii dopravných výkonov od 7. 3. 2021

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.