Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. júla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Reakcia na otvorený list opozície o neúspešnej voľbe na predsedu NKÚ

BRATISLAVA 27. júla – Už sme si všimli, že Robert Fico je opozičnými stranami obviňovaný zo všetkého možného, ale pripisovať mu zodpovednosť za neschopnosť opozície dohodnúť sa na svojom kandidátovi je naozaj tragikomické. Od opozičných poslancov očakávame konštruktívny prístup a predloženie naozaj spoločného kandidáta, pretože stále platí prísľub premiéra, že post šéfa NKÚ patrí opozícii.

Erik Tomáš,
riaditeľ Tlačového a informačného odboru Úradu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Už stačilo! Tesco rozširuje pomoc obetiam domáceho násilia Kampaň na úsporu energií spoločnosti Henkel Slovensko získala ocenenie v prestížnej súťaži Prokop

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.