Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. marca 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Primátor Nesrovnal ocenil prístup starostov MČ k rozpočtu Bratislavy

BRATISLAVA 12. marca – Primátor hlavného mesta SR Bratislavy dnes po zasadnutí Mestskej rady ocenil konštruktívny prístup starostov mestských častí k rozpočtu Bratislavy na rok 2015.
„Vážim si, že starostovia mestských častí si uvedomujú zlú finančnú situáciu, v ktorej sa hlavné mesto nachádza a do komunikácie o rozpočte prispievajú vecne a konštruktívne,“ povedal primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal. Ako sa primátor už viackrát vyjadril, rozpočet je potrebné prijať čo najskôr a ukončiť tak rozpočtové provizórium, ktoré Bratislave škodí.
Poslanci aj starostovia môžu svoje pripomienky a návrhy k rozpočtu posielať do pondelka. Následne sa k téme uskutoční mimoriadne zasadnutie Mestskej rady a Finančnej komisie mestského zastupiteľstva hlavného mesta SR Bratislavy.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

sj

K téme

Mondi SCP pomôže Ružomberku sumou prevyšujúcou milión eur Covid na Kysuciach zanechal stovky obetí. V Čadci na ich počesť vysadili tri pamätné lipy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.