Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. januára 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

PELLEGRINI: V Zlatých Moravciach so študentmi i zamestnávateľmi

BRATISLAVA 23. januára –

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes diskutoval so študentmi Strednej odbornej školy technickej v Zlatých Moravciach o ochrane súkromia a bezpečnosti na internete. Neustálu potrebu nových zamestnancov potvrdilo počas jeho návštevy závodu vedenie firmy SECOP s.r.o., najväčšieho a zároveň jedného z najúspešnejších zamestnávateľov v okrese, vyrábajúceho najmodernejšie kompresory novou technológiou. Aktuálnym problémom regiónu a možnosti riešenia prediskutoval na stretnutí so starostami a primátormi.

Firma SECOP, s.r.o. dlhodobo ponúka dobrú, stabilnú a solídnu prácu, ako aj zázemie pre rodinu, pričom priemerná mzda bez započítania miezd manažmentu vysoko prevyšuje celorepublikovú priemernú mzdu. „Oceňujem, ako spolupracujete priamo so školami bez využívania sprostredkovateľských agentúr,“ zdôraznil Peter Pellegrini.

Stredná odborná škola technická sa zameriava na vzdelávanie študentov v strojárenských a elektrotechnických odboroch a aktívne spolupracuje s ich budúcimi zamestnávateľmi. Jej silnou stránkou je duálny systém vzdelávania, teoretické vyučovanie v škole a praktická príprava od 1. ročníka vo vybranom podniku, s ktorým má žiak uzatvorenú učebnú zmluvu. „Obe stretnutia potvrdili, že absolventi duálneho vzdelávania sú kvalifikovanými odborníkmi a perfektne pripravení podľa potrieb zamestnávateľa“, uzatvoril Peter Pellegrini.

Odbor komunikácie
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Zásoby pitného režimu do karanténnych centier a na hranice ITAPA: Slováci sú spokojní s e-službami, v ďalšej modernizácii sa inšpirujeme u Britov a Fínov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.