Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. januára 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

PELLEGRINI: Po konferencii otvoril honorárny konzulát v Haife

TEL AVIV 31. januára –

Peter Pellegrini v podvečer po konferencii CyberTech otvoril honorárny konzulát v Haife

Podpredseda vlády SR Peter Pellegrini sa dnes v Haife stretol s primátorom mesta Yoanaom Yahavom, návštívil Centrum vedeckých odvetví a otvoril Honorárny konzulát.

Slovenský vicepremiér sa dnes v Haife stretol s primátorom mesta Yoanaom Yahavom a navštívil Centrum vedeckých odvetví Park Matam, najväčší a najstarší high-tech park v Izraeli. Toto medzinárodné technologické centrum zahŕňa globálnych lídrov v oblasti technológií zameraných na vedu a výskum, ako napríklad Intel, Microsoft, Yahoo!, Philips, Google, Aladdin, Neustar, NetApp, NDS Group a ďalšie.

Na záver dnešného programu v rámci pracovnej cesty v Izraeli otvoril v prítomnosti predstaviteľa Ministerstva zahraničných vecí Izraela Merona Reubena a slovenského veľvyslanca v Izraeli Petra Hulenyiho Honorárny konzulát v Haife. Honorárnym konzulom Slovenska sa stal pán Josef Pickel, súčasný Predseda Izraelsko-Slovenskej obchodnej komory, ktorý je členom poradenských rád viacerých start-up spoločností.

Komunikačný odbor
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Zásoby pitného režimu do karanténnych centier a na hranice ITAPA: Slováci sú spokojní s e-službami, v ďalšej modernizácii sa inšpirujeme u Britov a Fínov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.