Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. júna 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

PELLEGRINI: Peter Pellegrini odcestoval do Bruselu na 7. Kohézne fórum

BRATISLAVA 26. júna –

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes odletel do Bruselu na 7. Kohézne fórum, na ktorom vystúpi na tému investícií z fondov EÚ aj po roku 2020.

„Na Kohéznom fóre budem presadzovať názor, že budúcnosť kohéznej politiky a štrukturálnych fondov po roku 2020 je aj naďalej kľúčová, pretože každý občan Európskej únie bez ohľadu na to, či žije na slovensko-ukrajinskej hranici alebo niekde v dobre rozvinutom území Nemecka alebo Francúzska, má rovnaké právo na kvalitnú infraštruktúru, na kvalitné životné prostredie, na kvalitný život,“ uviedol Pellegrini.

Kohézne fórum je najvýznamnejšou udalosťou v oblasti európskej politiky súdržnosti. Koná sa každé tri roky a je príležitosťou pre stretnutie zástupcov hospodárskych a sociálnych partnerov, mimovládnych organizácií a akademickej sféry s predstaviteľmi národných a regionálnych vlád a európskych inštitúcií.

Komunikačný odbor

Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu

K téme

Zásoby pitného režimu do karanténnych centier a na hranice ITAPA: Slováci sú spokojní s e-službami, v ďalšej modernizácii sa inšpirujeme u Britov a Fínov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.