Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. januára 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Oznámenie o predĺžení lehoty na predkladanie žiadostí o projekt

BRATISLAVA 9. januára – Úrad vlády SR ako správca programu SK08 Cezhraničná spolupráca financovaného z Nórskych grantov oznamuje potenciálnym žiadateľom, že lehota na predkladanie žiadostí o projekt v rámci výzvy vyhlásenej Úradom vlády SR pod kódom CBC01 bola predĺžená do piatka 31. januára 2014. Ostatné náležitosti výzvy ostávajú nezmenené.

Úrad vlády Slovenskej republiky
odbor grantov EHP a Nórska

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

Odporúčané články

František Oravec si zrejme za európske a štátne peniaze postavil svoje sídlo Vyhlásenie spoločnosti k aktivite Greenpeace

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies