Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. januára 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

OTP Banka ponúka zníženú sadzbu pre refinancovanie úverov

BRATISLAVA 24. januára – OTP Banka od 21. januára 2013 ponúka všetkým klientom zvýhodnenie úrokovej sadzby na novo poskytnutom otp REFINANC Exprese až o 2 % p. a. oproti úrokovej sadzbe splácaných úverov klienta. Ak si klient presmeruje mzdu do OTP Banky a poistí tento refinančný úver v poisťovni Groupama Garancia, úroková sadzba bude nižšia o ďalšie 1 % p. a. Celkovo tak klient môže získať zľavu na refinančnom úvere až 3 % p. a. Ak má klient úvery s vyššou sadzbou ako je súčasný strop v OTP Banke 19,5 %, celková zľava bude ešte vyššia. Najnižšia ponúkaná úroková sadzba je 8,5 %. otp REFINANC expres úver je určený na refinancovanie úverov, klient tak bude mať jeden úver v jednej banke a navyše ušetrí. Prepočet úspory pre klienta spravíme automaticky a na počkanie, navyše s možnosťou bezúčelového navýšenia úveru.

Sme radi, že môžeme klientom priniesť ďalšiu výhodu vo forme výhodnej zľavy z úrokovej sadzby na novo poskytnutom Refinančnom úvere. Pre klienta to znamená celkové zníženie nákladov na úver a zároveň zrušenie nákladov na vedenie viacerých úverových účtov. otp REFINANC Expres prináša klientom aj prehľadnosť a jednoduchosť sledovania úverových splátok jediného úveru,“ hovorí Sándor Patyi, člen predstavenstva a zástupca GR pre Divíziu Biznis.

otp REFINANC expres je určený na refinancovanie úverov, kreditných kariet, povolených debetov a ich kumulovanie do jedného úveru. Klient nemusí dokladovať svoj príjem, stačí mu čestné vyhlásenie o prijme. Úver nemusí byť zabezpečený nehnuteľnosťou a jeho maximálna výška je 20.000 EUR. Navyše má klient možnosť bezúčelového navýšenia úveru pri zachovaní existujúcej splátky.

OTP Banka Slovensko, a.s.
OTP Banka Slovensko, a.s. je členom silnej finančnej skupiny OTP Group. OTP Banka poskytuje služby v sieti 63 pobočiek na celom Slovensku a je univerzálnou bankou. Ponuka produktov a služieb je prispôsobená požiadavkám a náročnosti klientov. OTP Banka Slovensko, a.s. ponúka svoje produkty a služby fyzickým aj právnickým osobám. Portfólio služieb zahŕňa: depozitné služby, zmenárenské a pokladničné služby, úverové služby, platobný styk domáci i medzinárodný, poradenské služby, treasury a investičné služby.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk

K téme

Integrovaná správa Philip Morris International za rok 2022 hovorí aj o transformácii tabakovej spoločnosti na bezdymovú Advokátska kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS oslavuje 30 rokov svojho pôsobenia na trhu megatransakciou

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.