Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. mája 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

OTP Banka ponúka bezplatnú kontrolu nevýhodných pôžičiek

BRATISLAVA 7. mája – OTP Banka Slovensko, a.s., pripravila pre klientov od 6. mája 2013 veľkú bezplatnú kontrolu nevýhodných úverov. Kampaň nesie príznačný názov „Bezplatná kontrola nevýhodných pôžičiek“. Súčasťou kampane je ponuka úverov od OTP Banky na refinancovanie starých nevýhodných pôžičiek z iných bánk alebo nebankových spoločností.

V rámci prebiehajúcej kampane má ktokoľvek možnosť prísť do pobočky OTP Banky, na počkanie si nechať skontrolovať svoje pôžičky, poradiť sa, ale čo je hlavné – získať bez poplatku lacnejšiu pôžičku na vyplatenie tej starej v inej banke či nebankovej spoločnosti. Úspora pri refinancovaní starého úveru môže byť aj niekoľko sto eur za rok. Navyše, každý kto si do 30. júna 2013 refinancuje svoju nevýhodnú pôžičku z inej banky alebo nebankovej spoločnosti novou v OTP Banke, získa prémiu 33 € na účet v OTP Banke.

“Službu refinancovať nevýhodný úver z inej banky poskytujeme aj na vyplatenie nevýhodných úverov z nebankových spoločností, na ktorých klient častokrát preplatí stovky eur. Táto ponuka je na Slovensku ojedinelá a sme radi, že môžeme našim potenciálnym klientom ušetriť zbytočné náklady. Po získaní výhodnejšieho úveru u nás sa úspora prejaví už pri prvej splátke a najlepšie je, že celý proces schválenia a získania úveru je v našej banke úplne bezplatný. Navyše, za dôveru sa klientovi teraz odvďačíme mimoriadnou prémiou 33 €, ktorú môže klient použiť napríklad na oslavu svojich nižších splátok.“ povedala vedúca produktového oddelenia OTP Banky Zdenka Dobreová.

OTP Banka realizuje kampaň vybranými nástrojmi mediamixu – vysielaním rozhlasových spotov, internetovými bannermi na vybraných portáloch, samostatnou microsite ako aj prostredníctvom podlinkových aktivít – plagátmi, letákmi, komunikáciou na výpisoch z účtov a vizuálmi na bankomatoch.

Ponuka je limitovaná a kampaň je naplánovaná len do konca júna alebo do odvolania. Informatívny prepočet si záujemcovia o refinancovanie môžu vyskúšať aj na internetovej stránke www.kontrolauverov.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Integrovaná správa Philip Morris International za rok 2022 hovorí aj o transformácii tabakovej spoločnosti na bezdymovú Advokátska kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS oslavuje 30 rokov svojho pôsobenia na trhu megatransakciou

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.