Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. mája 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

OBRANA: Stanovisko Vojenského spravodajstva k článku v denníka Sme

BRATISLAVA 3. mája – Tvrdenia uvedené v dnešnom článku sa nezakladajú na pravde. Na súčasného riaditeľa Vojenského spravodajstva generálmajora Jána Balciara nebol nikdy prevedený žiaden majetok bývalej Vojenskej spravodajskej služby ani Vojenského obranného spravodajstva. Autor článku si to mohol ľahko overiť sám. Rovnako je známe, že generálmajor Balciar nikdy nepôsobil vo Vojenskej spravodajskej službe, s ktorou je spájaná kauza údajného tunelovania.
Článok obsahuje v súvislosti s osobou súčasného riaditeľa Vojenského spravodajstva nepravdy a osočovania typu spoluvinník. Generálmajor Balciar preto podáva na autora článku a denník SME občianskoprávnu žalobu.

Vojenské spravodajstvo

Ministerstvo obrany SR
komunikačný odbor

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tm;bl

K téme

Svet spája obrana pred Čínou, Slovensko reprezentuje Miriam Lexmann Rastarika. Čo má toto prekliate územie spoločné so Slovenskom?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.