Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. mája 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

OBRANA: Stanovisko Vojenského spravodajstva k článku v denníka Sme

BRATISLAVA 3. mája – Tvrdenia uvedené v dnešnom článku sa nezakladajú na pravde. Na súčasného riaditeľa Vojenského spravodajstva generálmajora Jána Balciara nebol nikdy prevedený žiaden majetok bývalej Vojenskej spravodajskej služby ani Vojenského obranného spravodajstva. Autor článku si to mohol ľahko overiť sám. Rovnako je známe, že generálmajor Balciar nikdy nepôsobil vo Vojenskej spravodajskej službe, s ktorou je spájaná kauza údajného tunelovania.
Článok obsahuje v súvislosti s osobou súčasného riaditeľa Vojenského spravodajstva nepravdy a osočovania typu spoluvinník. Generálmajor Balciar preto podáva na autora článku a denník SME občianskoprávnu žalobu.

Vojenské spravodajstvo

Ministerstvo obrany SR
komunikačný odbor

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tm;bl

K téme

Najočakávanejšie fantasy tohto roka. Štvrté krídlo Riešenia založené na perimetri v porovnaní s riešeniami založenými na izolácii

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.