Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. novembra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MZ SR: Tlačová beseda na MZ SR

BRATISLAVA 14. novembra (SITA) –

Tlačová beseda na MZ SR

Na Ministerstve zdravotníctva SR bude vo štvrtok (15. 11. 2012) o 10.00 h tlačová beseda. Téma: Novela zákona č. 377/2004 Z. z. o ochrane nefajčiarov. Informovať bude ministerka Zuzana Zvolenská, hlavný hygienik SR Ivan Rovný a hlavná odborníčka MZ SR pre pneumológiu a ftizeológiu Marta Hájková.

Mgr. Anna Kempová
komunikačný odbor
Ministerstvo zdravotníctva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;mo

Odporúčané články

Salón drevostavieb 2018 – výstava na Fakulte architektúry STU v Bratislave Helen Doron: Slovensko je mi blízke aj z osobných dôvodov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies