Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. mája 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MZ SR: Šieste zasadnutie Monitorovacieho výboru pre OP Zdravotníctvo

BRATISLAVA 3. mája (SITA) –

Šieste zasadnutie Monitorovacieho výboru pre Operačný program Zdravotníctvo bude 15. mája 2012 v hoteli Holiday Inn v Žiline. Riadiacim orgánom pre Operačný program Zdravotníctvo je Ministerstvo zdravotníctva SR. Monitorovací výbor pre Operačný program Zdravotníctvo v zmysle princípu partnerstva prostredníctvom svojich členov zabezpečuje dohľad nad programovaním a implementáciou operačného programu tak, aby prezentoval verejný záujem občanov Slovenskej republiky. Monitorovací výbor má 31 členov vrátane pozorovateľov a poradcov z Európskej komisie.

Monitorovacia návšteva podporených projektov žilinského regiónu za účasti zástupcov Monitorovacieho výboru pre Operačný program Zdravotníctvo a zástupcov Európskej komisie (p. Christopher Todd a Jana Kolaříková sa uskutoční 16. mája 2012.

Program monitorovacej návštevy úspešne ukončených projektov:
9:30 hod. Poliklinika Krankas, s.r.o Žilina, Bratislavská 1, Žilina
Projekt:„ Modernizácia polikliniky v Žiline na Bratislavskej ulici“

10:45 hod. Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina, Vojtecha Spanyola 43, Žilina
Projekt:„ Komplexné riešenie urgentnej a onkologickej zdravotnej starostlivosti v NsP Žilina“

11:45 hod. Tlačová konferencia (vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou Žilina).
Pre novinárov bude k dispozícii okrem tlačovej správy aj informačný balíček v elektronickej a printovej verzii.

14:15 hod. ŽILPO Žilinská poliklinika Žilina, Vysokoškolákov 31, Žilina
Projekt:„ Komplexná rekonštrukcia a modernizácia ambulantného zdravotníckeho zariadenia ŽILPO, s.r.o.

Pozývame zástupcov médií na celodennú monitorovaciu návštevu podporených zdravotníckych zariadení žilinského regiónu. Priestor na otázky a odpovede pre zástupcov Ministerstva zdravotníctva SR, Európskej komisie a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti bude počas tlačovej konferencie so začiatkom o 11:45 hod.
Z dôvodu plánovania monitorovacej návštevy a organizačného zabezpečenia tlačovej konferencie prosíme nahlásiť účasť na mailovej adrese miroslava.zahradnikova@health.gov.sk alebo telefonicky 02/ 59 373 458 najneskôr do 11. mája 2012.

komunikačný odbor
Ministerstvo zdravotníctva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami ZSL zimná sezóna 2023/2024: Svetový pohár v Jasnej privítal 132 špičkových športovkýň z 30 krajín a vyše 30-tisíc návštevníkov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.