Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. júla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MZ SR: Rokovanie ministerky zdravotníctva o 11:30

BRATISLAVA 3. júla (SITA) –

Ministerka zdravotníctva SR Zuzana Zvolenská bude dnes (3. júla 2012) o 11. 30 h rokovať o zabezpečení základnej zdravotnej starostlivosti v regiónoch Slovenska. Na stretnutí, ktoré sa uskutoční na MZ SR, sa zúčastnia predstavitelia Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s., Slovenskej lekárskej komory, Asociácie súkromných lekárov a Asociácie všeobecných lekárov pre deti a dorast.
Fototermín pre zástupcov médií je pred začiatkom rokovania a po jeho ukončení bude na MZ SR brífing.

hovorkyňa MZ SR Zuzana Čižmáriková

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami SHP Group plánuje na Balkáne masívne rozširovať a modernizovať výrobu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.