Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. júla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MZ SR: Pracovný výjazd ministerky zdravotníctva

BRATISLAVA 13. júla (SITA) –

Ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská absolvuje 16. – 17. júla 2012 pracovný výjazd na východné Slovensko. Súčasťou programu v pondelok 16. júla je návšteva FNsP Prešov ( 11.00 – 13.00 h) a návšteva NsP Sv. Jakuba, n.o., Bardejov (14. 30 – 16.30 h). V bardejovskej nemocnici sa ministerka Zvolenská o 15. 00 h zúčastní na slávnostnom otvorení digitálneho mamografického prístroja na rádiologickom oddelení a následne si prezrie zrekonštruovaný pavilón Ambulancií I., ktorý bol financovaný v rámci Operačného programu Zdravotníctvo. V bardejovskej nemocnici bude ministerka Zvolenská diskutovať o aktuálnej situácii v rezorte s prezidentom Asociácie nemocníc Slovenska a riaditeľom NsP Sv. Jakuba, n.o., Mariánom Petkom. V utorok 17. júla ministerka absolvuje pracovnú návštevu Národného ústavu tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie vo Vyšných Hágoch (10. 00 – 12. 00 h) a v čase od 14.00 – 16.00 h bude v Nemocnici Poprad, a. s.

Eva Slováková
komunikačný odbor MZ SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami OBI rozžiarilo Zvolen na oranžovo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.