Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. mája 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MZ SR: Ministerka zdravotníctva navštívi DFNsP v Banskej Bystrici

BRATISLAVA 31. mája (SITA) –

Ministerka zdravotníctva navštívi DFNsP v Banskej Bystrici

Ministerka zdravotníctva SR Zuzana Zvolenská navštívi zajtra (piatok 1. júna 2012) Detskú fakultnú nemocnicu s poliklinikou v Banskej Bystrici. V Skríningovom centre novorodencov SR sa oboznámi s pilotnou štúdiou rozšíreného skríningu dedičných metabolických porúch, v ktorom pribudne 9 metabolických porúch. O tejto problematike bude aj tlačová konferencia, ktorá sa začne o 10.30 h v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou Banská Bystrica. Zúčastní sa na nej ministerka Zuzana Zvolenská, riaditeľ nemocnice Ján Nosko, poradca riaditeľa pre vedu a výskum Svetozár Dluholucký a vedúca Skríningového centra novorodencov SR Mária Knapková.

hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva SR Zuzana Čižmáriková

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami ITAPA Health Lounge 2024: O modernizácii zdravotníctva, inováciách a jasných procesoch

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.