Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. mája 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MZ SR: Medzinárodná konferencia medicíny katastrof

BRATISLAVA 30. mája (SITA) –

Medzinárodná konferencia medicíny katastrof

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky v spolupráci s českým ministerstvom zdravotníctva organizuje v dňoch 30. mája – 1. júna 2012 XV. ročník Medzinárodnej konferencie medicíny katastrof v Slovenskej republike. Trojdňové podujatie sa začína dnes o 14.00 h v Tatranských Zruboch.
Medzi hlavné témy konferencie patrí implementácia medzinárodných zdravotných predpisov Svetovej zdravotníckej organizácie, ich aplikácia v oblasti krízovej pripravenosti rezortov, vzájomná spolupráca v príprave na riešenie aktuálnych ohrození verejného zdravia v 21. storočí. Ďalej je to pripravenosť integrovaného záchranného systému a zdravotníctva na riešenie udalostí s hromadným postihnutím osôb.
Okrem odborných prednášok expertov zo Slovenska a zahraničia sú pripravené aj praktické ukážky – napr. postup orgánov štátnej správy, samosprávy a zdravotníctva pri vzniku mimoriadnej udalosti spojenej s výskytom nebezpečnej prenosnej choroby

hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva SR Zuzana Čižmáriková

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;mo

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Zastavme sklerózu multiplex skôr ako ona zastaví nás

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.