Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. novembra 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MV: Reakcia na medializované informácie v týždenníku Plus 7 dní

BRATISLAVA 7. novembra – Karol Mello nikdy nebol v Policajnom zbore a nefiguroval ani ako tzv. legalizant. Ide o ďalší nezmysel, ktorý priniesol bulvárny týždenník Plus 7 dní bez toho, aby si svoje tvrdenie niekde overil. Tento týždenník nikdy neadresoval otázky tohto typu smerom k MV SR.
Pri infiltrovaní do prostredia organizovaného zločinu sa na spoluprácu s políciou využívajú nižší členovia, aby pomohli odhaliť, chytiť a usvedčiť vyššie postavených členov. Preto toto tvrdenie nemá žiadny reálny základ. Od roku 2000 sa na Slovensku podarilo dostať za mreže takmer všetkých čelných predstaviteľov skupín podsvetia. Neustále spochybňovanie smerovania boja s organizovaným zločinom nepomáha nikomu, len jednotlivým skupinám podsvetia.
Otváranie a medializovanie informácií, akým spôsobom polícia bojuje s organizovaným zločinom v súvislosti s obžalovaným Dragom, je veľmi nešťastné a hlavne nebezpečné najmä pre spolupracujúce osoby, ktoré sa v prostredí pohybujú, spolupracujú s políciou a pomáhajú pri odhaľovaní trestnej činnosti.

Tlačový odbor kancelárie ministra vnútra

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Jesenná ITAPA 2023: Digitalizované zdravotníctvo je náš cieľ. Najskôr tu ale musíme dokončiť rozbehnuté projekty Problémy s trávením a histamínová intolerancia, aké sú možnosti liečby

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.