Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. apríla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPSVR SR: Reakcia Jána Richtera na články uverejnené v denníku SME

BRATISLAVA 30. apríla – „ Rozumiem prirodzenému mediálnemu záujmu o mňa, ako verejnú osobu, teda aj o moje dosiahnuté vzdelanie.
Otázky týkajúce sa akreditácií, schválených termínov skúšobných procesov a zmlúv Univerzity Mateja Bela v danom období atď., však môže presne zodpovedať len samotná univerzita, keďže sa týkajú výhradne jej kompetencií, prípadne zákona.
Verím, že banskobystrická Univerzita Matej Bela a osobitne jej právnická fakulta poskytne prípadným záujemcom z médií všetky informácie dokumentujúce moje bakalárske štúdium, ako aj moje magisterské vzdelanie a rigoróznu skúšku.
Podľa mne známych informácií ja a ďalších 38 poslucháčov, ktorí sme v tom istom období absolvovali bakalársku skúšku, vlastníme diplomy s podpisom vtedajšieho dekana, ako aj rektora Milana Murgaša. Celé svoje štúdium som bral veľmi seriózne a mal som prirodzený záujem absolvovať všetky stupne svojho vyššieho vzdelania v štandardných termínoch.“
Na margo medializovaných nepresností podotýkam, že dátum vystavenia môjho bakalárskeho diplomu je 19.1.2002.
Pozn.: podľa mojich vedomostí musí byť totožný s termínom absolvovania danej štátnej skúšky.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;mt

K téme

Nárok na štátnu pomoc so splácaním hypoték má menšina ľudí, brzdia ju najmä dve podmienky Slováci sa ani po reforme o svojich 13 miliárd úspor v druhom pilieri stále príliš nezaujímajú

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.