Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. septembra 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPSVR SR: Kontrola v zariadení Čistý deň

BRATISLAVA 13. septembra –

Z poverenia ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera sa dnes cca o 12:00 začne hĺbková kontrola v resocializačnom zariadení Čistý deň v Galante zameraná na zabezpečenie starostlivosti o deti.
Kontrolná skupina, ktorú vedie Karol Molin, riaditeľ Národného koordinačného strediska pre riešenie problematiky násilia na deťoch, je zložená z odborníkov z MPSVR SR, Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny a zástupcov komory sociálnych pracovníkov. Kontrola bude realizovaná v úzkej koordinácii s GP SR.

Mgr. Barbora Petrová
tlačový odbor
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

me;dn

K téme

TA3: Témy a hostia relácie V politike MPSVR: Rezort práce sa zapája do Európskeho týždňa BOZP

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.