Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. júla 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPSVR: Ministra Richtera potešila milá návšteva

BRATISLAVA 11. júla – Ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera potešila dnešná neformálna návšteva prezidenta SR Ivana Gašparoviča v Kováčovej, kde sa lieči po autonehode. Prezident sa zaujímal najmä o ministrov zdravotný stav, prediskutovali aj aktuálne dianie na Slovensku a dôležité témy, ktoré sa prioritne týkajú oblasti práce a sociálnych vecí. Prezident poprial Jánovi Richterovi čo najrýchlejšie úplné uzdravenie, aby už čoskoro mohol úradovať priamo z kancelárie a nie na diaľku.

Veronika Husárová
tlačový odbor Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Slováci sa ani po reforme o svojich 13 miliárd úspor v druhom pilieri stále príliš nezaujímajú TA3: Témy a hostia relácie V politike

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.