Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. augusta 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPSVR: Minister Richter sa zúčastní na pietnej spomienke v Handlovej

BRATISLAVA 10. augusta –

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Ján Richter sa dnes, 10. 8. 2016, zúčastni na pietnom zhromaždení, ktoré je venované banskému nešťastiu v Handlovej „Deň bielych ruží“. O 18-tej hodine položí veniec a zapáli sviecu pri pamätníku baníkov na Ulici 29. augusta v Handlovej. Už po šiesty raz si touto akciou uctia významní predstavitelia štátnej a verejnej správy a obyvatelia Handlovej spomienku na najväčšiu tragédiu baníctva, pri ktorej 10. augusta 2009 zahynulo 20 baníkov a banských záchranárov. „Vážim si, že organizátori týmto pietnym stretnutím preukazujú rešpekt a úctu voči tým, ktorí zaplatili pri výkone svojej práce tú najdrahšiu daň. Som presvedčený, že vláda využije všetky existujúce nástroje na ochranu a zabezpečenie dôstojných pracovných podmienok spĺňajúcich európske štandardy, čo deklarujeme aj v Programovom vyhlásení vlády SR na roky 2016 až 2020. Využijeme na to všetky zákonné, legislatívne možnosti a kontrolné mechanizmy,“ hovorí minister.

Daniela Rodinová
tlačový odbor
Ministerstvo práce,sociálnych vecí a rodiny SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

K téme

TA3: Témy a hostia relácie V politike MPSVR: Rezort práce sa zapája do Európskeho týždňa BOZP

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.