Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. júna 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV: VIII. Športové hry pekárov a cukrárov za účasti ministerky

BRATISLAVA 10. júna –

Dňa 11.6. 2016 sa v obci Dráhovce, okres Piešťany uskutočnia VIII. Športové hry pekárov a cukrárov a ich zamestnancov a rodinných príslušníkov, za účasti ministerky Gabriely Matečnej.

Tento rok bude súťažiť 560 účastníkov z 34 firiem z celého Slovenska. Akcia sa organizuje každý druhý rok od roku 2000.

Cech pekárov a cukrárov regiónu západného Slovenska je občianske združenie procesného zamerania, ktoré má za cieľ združovať živnostníkov, remeselníkov v cukrárskej a pekárskej výrobe. Jeho prvopočiatky sa datujú od roku 1993.

Odbor komunikácie
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Odborníci podporujú väčšiu dostupnosť liekov proti parazitom Problémy nám v lete môžu spôsobiť surové, ale aj pripálené jedlá

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.