Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. septembra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV SR: TB ministra Jahnátka o 15:00

BRATISLAVA 6. septembra (SITA) –

Pozývame vás na tlačovú konferenciu ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomíra Jahnátka, ktorá bude dnes (vo štvrtok) 6.9.2012 o 15:00.
Téma: Reakcia na TK Únie hydinárov Slovenska a návrhy ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomíra Jahnátka na zlepšenie situácie v školskom stravovaní.
Miesto: budova MPRV SR, Dobrovičova 12, Bratislava, zasadačka na 1. poschodí.

Mgr. Zuzana Gulová
tlačová tajomníčka
Odbor komunikácie s médiami

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

Odborníci diskutovali o potravinovom odpade: Záver je jasný, zmena správania je nevyhnutnosť MPRV SR a EFSA spúšťajú kampaň EÚ si vyberá bezpečné potraviny

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.