Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. júna 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV SR: Pokazené vajcia na pultoch

BRATISLAVA 19. júna (SITA) –

Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (MPRV SR) Ľubomír Jahnátek v piatok, 15.6.2012 informoval o škandále s prebaľovanými vajcami a včera, 18.6.2012 kontrola Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR vo večerných hodinách odhalila plesnivé a neoznačené vajcia v reťazci Tesco Lamač v Bratislave. Ide o počet 430 kusov slepačích vajec. Dovoz dokonca zabezpečovala jedna z firiem, ktoré minister Ľubomír Jahnátek spomínal na piatkovej tlačovej konferencii. Štátna veterinárna a potravinová správa nariadila slepačie vajcia okamžite stiahnuť z predaja. O ďalších krokoch bude minister Ľubomír Jahnátek informovať médiá a verejnosť už v najbližších dňoch.

Magda Tóth Želeňáková
hovorkyňa MPRV SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mo

K téme

Odborníci podporujú väčšiu dostupnosť liekov proti parazitom Problémy nám v lete môžu spôsobiť surové, ale aj pripálené jedlá

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.