Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. júna 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV SR: Brífing ministra pôdohospodárstva

BRATISLAVA 14. júna (SITA) –

Mimoriadny brífing ministra pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ľubomíra Jahnátka. Brífing sa uskutoční 15. 6. 2012 (piatok) o 10.30 hod. v budove Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Dobrovičova 12, Bratislava. Téma: Závažné zistenia o nelegálnom prebaľovaní potravín.

Zuzana Gulová
tlačová tajomníčka
Odbor komunikácie s médiami

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

EFSA spúšťa medzinárodnú osvetovú kampaň EÚ si vyberá bezpečné potraviny #EUChooseSafeFood Odborníci diskutovali o potravinovom odpade: Záver je jasný, zmena správania je nevyhnutnosť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.