Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. júna 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV: Hovorcom ministerstva sa stal Vladimír Machalík

BRATISLAVA 2. júna –

Novým hovorcom ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR je od 1. júna 2016 Vladimír Machalík.

„Rezort pôdohospodárstva je pre mňa profesionálnou výzvou, keďže poľnohospodárstvo a lesníctvo významne formujú obraz našej krajiny a vidieka,“ uviedol Vladimír Machalík. „Po desiatich rokoch na komunikácii v spoločnosti Volkswagen Slovakia som sa rozhodol prijať ponuku pani ministerky Gabriely Matečnej.“

Vladimír Machalík je absolventom Katedry žurnalistiky na Univerzite Komenského v Bratislave. Public relations a komunikáciu študoval vo Veľkej Británii na Chartered Institute of Public Relations, Cambridge Marketing College, v Londýne na London School of Economics a na berlínskej Quadriga University. Od roku 2006 pôsobil vo Volkswagen Slovakia, bol zodpovedný za internú a externú komunikáciu. V roku 2009 sa stal aj hovorcom automobilky. V minulosti pôsobil v denníku Pravda, ekonomickej redakcii TASR a v Európskej komisii, na generálnom riaditeľstve pre podnikanie a priemysel v Bruseli.

Odbor komunikácie a marketingu – kontakty

Mgr. Vladimír Machalík – hovorca
Mobil: (+421) 910 819 244; telefón: (+421) 2 59266 301; e-mail: press@land.gov.sk

Ing. Michal Feik – tlačové oddelenie
Mobil: (+421) 911 566 433; telefón: (+421) 2 59266 246; e-mail: press@land.gov.sk

Mgr. Jana Gasperová – tlačové oddelenie
Telefón: (+421) 2 59266 328; e-mail: press@land.gov.sk

JUDr. Marek Molitoris – infozákon
Telefón: (+421) 2 59266 310; e-mail: info@land.gov.sk

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;qq

K téme

BILLA plánuje výrazne posilniť podporu domácich výrobcov potravín Iniciatíva poľnohospodárov vystúpi pred médiá s osobou vyšetrovanou pre subvenčné podvody

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.