Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. decembra 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MO: Reakcia na zavádzajúce informácie denníka SME

BRATISLAVA 11. decembra – Denník SME neustále pokračuje s vykonštruovaným a absolútne nezmyselným spájaním ministra obrany s kompou cez Dunaj. Tentokrát v článku Kompu na Dunaji preveruje polícia. Zverejňovanie týchto klamstiev a očierňovanie jeho osoby trvá napriek tomu, že ministerstvo obrany sa niekoľkokrát ohradilo voči týmto výmyslom o podnikaní ministra obrany. Ten totiž od roku 2006 s akoukoľvek osobou nepodniká ani nevykonáva žiadnu advokátsku prax. Redaktori niektorých denníkov tak zrejme konajú v duchu príslovia, že stokrát opakovaná lož sa stane pravdou. Informovanie denníka SME v tomto prípade je hrubou manipuláciou porovnateľnou s tým, ako keby niekto tvrdil, že redaktori denníka SME sú spoluzodpovední za tunelovanie a rozkrádanie nebankových subjektov a poškodenie ich klientov, pretože spoluvlastníkom denníka SME bol Jozef M.

Komunikačný odbor
Ministerstvo obrany SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

LANXESS predstavil inteligentné a udržateľné produkty pre polyuretánový priemysel Až 48 % Slovákov si myslí, že za násilie v partnerských vzťahoch sú zvyčajne zodpovedné aspoň čiastočne aj obete násilia – odhalil prieskum IKEA

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.