Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. júna 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: T. Malatinský vybral kandidátov do vedenia SPP a.s.

BRATISLAVA 12. júna –

Ministerstvo hospodárstva SR ako vykonávateľ akcionárskych práv v spoločnosti Slovenský plynárenský priemysel a.s. („SPP“) vypísalo výberové konanie na päť miest členov predstavenstva SPP a.s. Výberové konanie sa uskutočnilo 5. 6. 2014 na pôde MH SR.

„Verím, že pri tomto transparentnom výberovom konaní sa z troch desiatok prihlásených uchádzačov podarilo vybrať profesionálov, ktorí naplnia očakávania a vízie, ktoré stoja pred týmto najväčším multikomoditným dodávateľom energií na Slovensku“, povedal v tejto súvislosti minister hospodárstva SR Tomáš Malatinský.

Minister T. Malatinský na základe výsledkov výberového konania a odporúčania výberovej komisie potvrdil päť uchádzačov. Za predsedu predstavenstva bol určený Ing. Štefan Šabík. Členovia – Ing. Petr Ivánek, Ing. Milan Hargaš, Mgr. Pierre Poncik a Mgr. Ivana Zelizňáková.

Vybratí členovia budú uvedení do funkcie – zvolením na mimoriadnom valnom zhromaždení spoločnosti SPP, a.s., ktoré sa uskutoční 19 .6. 2014 v sídle spoločnosti. V prípade záujmu, po tomto termíne, podrobnejšie informácie poskytne SPP a.s.

Stanislav Jurikovič
hovorca ministra hospodárstva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami MPSVR: Slovenská a česká tripartita spolu rokovali neďaleko Prahy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.