Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. apríla 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Seminár o možnostiach štátnej podpory podnikania a exportu

BRATISLAVA 28. apríla –

V nadväznosti na celoštátnu výstavu stredných odborných škôl Mladý tvorca sa pod záštitou štátneho tajomníka Ministerstva hospodárstva SR Pavla Pavlisa a predsedu Združenia miest a obcí a primátora mesta Nitra Jozefa Dvonča uskutoční dňa 29. apríla 2014 na výstavisku Agrokomplex v Nitre aj seminár o možnostiach štátnej podpory podnikania a exportu.

Na podujatí spolupracujú aj Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO), Slovak Business Agency (SBA), Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA), EXIMBANKA SR a Nitrianska regionálna komora SOPK. „Účelom seminárov, ktorých prvé dve kolá sa konali v Prešove a v Žiline, je najmä posilniť a zefektívniť komunikáciu medzi Ministerstvom hospodárstva SR, jeho agentúrami a podnikateľmi z jednotlivých krajov SR, a to predovšetkým prostredníctvom ich priamej interakcie a komunikácie,“ povedal v tejto súvislosti štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Pavol Pavlis.

Na workshope zástupcovia MH SR a spoluorganizátorských organizácií predstavia jednotlivé formy možnej podpory pre potenciálnych exportérov so zameraním na podnikateľov pôsobiacich v rámci Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Seminár začína o 14.30 h v Kongresovom centre Agrokomplexu v Nitre (pavilón K).

Komunikačné oddelenie MH SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami V roku 2023 zrealizovali zdravotní klauni 2614 klauniád

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.