Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. novembra 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: R. Nemcsics splnomocnencom MH SR pre prípravu a realizáciu BSP

BRATISLAVA 22. novembra (SITA) –

Minister hospodárstva SR Tomáš Malatinský v súvislosti so zabezpečením plnenia úloh vyplývajúcich z prípravy a realizácie projektu ropovodu Bratislava Schwechat Pipeline (BSP) vymenoval Roberta Nemcsicsa do funkcie splnomocnenca MH SR pre prípravu a realizáciu BSP s účinnosťou od 21. 11. 2013. Toto vymenovanie má platnosť až do odvolania ministrom hospodárstva Slovenskej republiky.

Stanislav Jurikovič
hovorca ministra hospodárstva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

Odporúčané články

Všetky špičky štátnej digitalizácie V4 sa stretnú na kongrese ITAPA. Historicky po prvýkrát RTVS si pripomenula Medzinárodný deň Rómov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies