Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. apríla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Príprava programového vyhlásenia vlády SR

BRATISLAVA 5. apríla (SITA) –

Príprava programového vyhlásenia vlády SR

MH SR Vás pozýva na tlačovú besedu, ktorá bude v utorok (10.4.2012) o 13.00 h v tlačovkovej miestnosti (č. 27, Mierova 19). Témou je príprava programového vyhlásenia vlády SR v nadväznosti na spoločné memorandum zamestnávateľov. O podrobnostiach budú informovať minister hospodárstva SR Tomáš Malatinský, prezident Republikovej únie zamestnávateľov Marián Jusko, predseda Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory Peter Mihók, výkonný riaditeľ Klubu 500 Tibor Gregor a viceprezident Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení SR Rastislav Machunka.

Komunikačné oddelenie
Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Štúdia spoločnosti Amazon o budúcnosti práce a kariérnom rozvoji odhalila, že 1 z 2 slovenských pracovníkov uprednostňuje pre úspešný kariérny rast odbornú prípravu na pracovisku pred vysokoškolským vzdelaním

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.