Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. septembra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Premiér a Pavol Pavlis na spustení reverzného toku plynu

BRATISLAVA 1. septembra –

Predseda vlády Robert Fico a minister hospodárstva Pavol Pavlis zajtra na slávnostnom spustení prevádzky reverzného toku plynu Vojany – Užhorod vo Veľkých Kapušanoch.

Predseda vlády Rober Fico a minister hospodárstva Pavol Pavlis sa zajtra, 2. septembra 2014 zúčastnia na slávnostnom spustení prevádzky reverzného toku plynu Vojany – Užhorod vo Veľkých Kapušanoch. Za ukrajinskú stranu sa na slávnostnom akte zúčastní ukrajinský minister energetiky Jurij Prodan.

PROGRAM:

– 12.00 Príchod hostí
– 12.30 Úvodné slovo
– 12.55 Presun na miesto otvorenia
– 13.20 Príhovory hostí
– 13.55 Slávnostné otvorenie

Mgr. Miriam Žiaková
Kancelária ministra
hovorkyňa

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Samsung predstavil nové vlajkové lode Galaxy Z

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.