Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. júna 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Pozvánka

BRATISLAVA 26. júna (SITA) –

Pozývame Vás na slávnostný podpis dohody medzi vládou SR a vládou Izraelu o spolupráci v oblasti priemyselného výskumu a vývoja, ktorú vo štvrtok (27.6.2013) na pôde MH SR (Mierová 19, 4. poschodie) o 12.00 h. podpíšu minister hospodárstva SR Tomáš Malatinský a mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec štátu Izrael na Slovensku Alexander Ben –Zvi. Po podpise sa uskutoční krátky brífing.

Dohoda umožní podnikateľom z oboch krajín zintenzívniť bilaterálnu spoluprácu v tejto oblasti a zlepšiť si priemyselnú konkurencieschopnosť prostredníctvom spolupráce v oblasti priemyselného a technologického výskumu.

Okrem ministra Tomáša Malatinského bude na brífingu prítomný aj mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec štátu Izrael na Slovensku Aleksander Ben-Zvi.

Stanislav Jurikovič
hovorca ministra hospodárstva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami On je futbalová hviezda, ona jeho šéfka. A bude to poriadne iskriť!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.