Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. novembra 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Pozvánka na konferenciu Enterprise Europe Network

BRATISLAVA 7. novembra –

V dňoch 14. – 16. novembra 2016 sa v rámci SK PRES bude v Bratislave konať výročná konferencia globálnej siete Enterprise Europe Network – celoeurópskej iniciatívy na podporu medzinárodnej spolupráce v komerčnej, inovačnej a výskumnej oblasti. Partneri z vyše 60 krajín sveta majú možnosť diskutovať o jej strategickom smerovaní, stanovených cieľoch a ich dosahovaní, ďalšom rozvoji, jeho koordinácii a implementácii a o kvalite poskytovaných služieb.

Podrobnejšie informácie o podujatí nájdete na https://www.b2match.eu/eenconf2016/pages/14657-programme-overview

Hlavným organizátorom konferencie je Európska komisia, s príhovorom na úvod na ňom vystúpi aj minister hospodárstva Peter Žiga.

V prípade záujmu o účasť na podujatí nahláste, prosím, v termíne do stredy 9. novembra 2016 do 12.00 h na adresu tlacove@mhsr.sk meno a priezvisko zástupcu redakcie.

Maroš Stano
hovorca | kancelária ministra

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Zvodca. Nový pikantný príbeh od Vi Keelandovej

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.