Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. októbra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Minister hospodárstva sa stretne s ruským ministrom energetiky

BRATISLAVA 20. októbra –

Minister hospodárstva Pavol Pavlis zajtra, 21. októbra 2014 vycestuje do Ruskej federácie, kde sa v stredu, 22. októbra 2014 stretne na spoločnom rokovaní aj so svojím rezortným kolegom, ruským ministrom energetiky, Alexandrom Novakom. Témami spoločného stretnutia budú dlhodobo znížené dodávky plynu z Ruskej federácie na Slovensko a návrh Rámcovej dohody medzi Slovenskou republikou a Ruskou federáciou o dlhodobých dodávkach ropy, do roku 2029.
Minister hospodárstva Pavol Pavlis sa tiež počas návštevy Ruskej federácie zúčastní na 2. Národnom ropnom a plynárenskom fóre, kde vystúpi v rámci I. panelu: Zdrojovo-inovačné smerovanie rozvoja energetického segmentu: scenáre ďalšieho vývoja.

Program:

Streda, 22.10.2014

10.00 – 12.30 hod. (miestneho času) – Svetové obchodné centrum, Moskva
Národné ropné a plynárenské fórum
I. panel: Zdrojovo-inovačné smerovanie rozvoja energetického segmentu: scenáre ďalšieho vývoja

15.30 – 16.15 hod.
Separátne rokovanie ministra hospodárstva Pavla Pavlisa s ruským ministrom energetiky, Alexandrom Novakom

Po skončení rokovania ministrov bude vyhotovený zvukový a obrazový záznam (obrazový záznam nižšej kvality – iPad). V prípade záujmu o zvukový alebo obrazový záznam ma prosím vopred kontaktujte, bude vám zaslaný e-mailom. Časový posun v Moskve je + 2 hodiny.

Miriam Žiaková
Kancelária ministra
hovorkyňa

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Skvelý nový svet máme na dosah. Politika ale musí ísť bokom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.