Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Laureát Nobelovej ceny za mier návštevu Slovenska odložil

BRATISLAVA 6. novembra (SITA) –

Otvorenie Kurzu laboratórnych zručností pre pokročilých v Referenčnom chemickom laboratóriu, ktoré sa uskutoční dňa 11. 11. 2013 o 9.00 hod. v Zemianskych Kostoľanoch, tohtoročný laureát Nobelovej ceny za mier, generálny riaditeľ Organizácie pre zákaz chemických zbraní (OPCW) Ahmet Üzümcü neotvorí. Návštevu Slovenska zo zdravotných dôvodov preložil na začiatok budúceho roka.
O náhradnom termíne návštevy bude MH SR včas informovať.

Stanislav Jurikovič
hovorca ministra hospodárstva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;me

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Osobnosťou architektúry a stavebníctva 2021 sa podľa ocenení ASB GALA stal Ing. arch. Iľja Skoček

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.