Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. marca 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Deň otvorených dverí na Puncovom úrade SR

BRATISLAVA 1. marca (SITA) –

V rámci historicky prvého dňa otvorených dverí na Puncovom úrade Slovenskej republiky Vás pozývame na krátky brífing ministra hospodárstva SR Tomáša Malatinského, ktorý sa uskutoční v pondelok (4. 3. 2013) o 9.30 h v priestoroch Puncového úradu SR (Medená ulica č. 10) v Bratislave. Minister hospodárstva T . Malatinský sa osobne oboznámi s činnosťou a plánmi úradu najmä v súvislosti s novým návrhom zákona o puncovníctve, ktorý MH SR predložilo do parlamentu.
Deň otvorených dverí bude aj na všetkých pobočkách a expozitúrach Puncového úradu SR.

Stanislav Jurikovič
hovorca ministra hospodárstva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;mo

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Zbavte sa nudy a užite si nabité prázdniny v Demänová Rezort!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.