Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. mája 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Ambície, realita, vízie – energetika a európske desaťročie

BRATISLAVA 26. mája –

Minister hospodárstva SR Tomáš Malatinský v utorok (27. 5. 2014) vystúpi na konferencii „Ambície, realita, vízie – energetika a európske desaťročie“ (ARVe 2014). Témou je energetika a jej vývoj v podmienkach otvoreného trhu a európskej energetickej legislatívy.

Podujatie zorganizovalo Ministerstvo priemyslu a obchodu Českej republiky pri príležitosti 10. výročia vstupu ČR do EÚ vo Veľkej sále Černínského paláca na Hradčanoch v Prahe. Ministerstvo zároveň ocení významné osobnosti za ich prínos v energetike a v európskej integrácii medailou Jiŕího z Poděbrad. Medzi ocenenými je aj minister hospodárstva SR T. Malatinský.

Stanislav Jurikovič
hovorca ministra hospodárstva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

Odporúčané články

Rok 2019 bude v znamení príprav na budúce zmeny Slovensko by mohlo hrať kľúčovú rolu v celosvetovom rozšírení umelej inteligencie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies