Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. júna 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Akreditácia na 9. zasadnutie ENEF končí zajtra

BRATISLAVA 11. júna –

V dňoch 16. – 17. 6. 2014 sa v Bratislave v hoteli Bôrik bude konať deviate zasadnutie Európskeho jadrového fóra (ENEF). Na tomto prestížnom podujatí sa okrem iných zúčastnia predseda vlády SR Robert Fico, predseda vlády ČR Bohuslav Sobotka, komisár Európskej komisie pre energetiku Günther Oettinger, minister hospodárstva SR Tomáš Malatinský a minister priemyslu a obchodu ČR Jan Mládek.

Týmto zároveň pozývame zástupcov médií na tlačovú konferenciu, ktorá sa uskutoční v úvodný deň (16.6.2014) rokovania o 15.00 h. v miestnosti C. MH SR upozorňuje zástupcov médií, že účasť na tlačovej konferencii ako aj na podujatí v tlačovom stredisku bude umožnená zástupcovi média a sprievodnej osobe len na základe kompletne vyplneného akreditačného listu, doručeného na email adresu bosjak@economy.gov.sk do 12. júna 2014 do 12:00 h.

Prístup motorovým vozidlám na parkovisko hotela Bôrik nie je možný. (Výnimku vstupu majú len prenosové vozidlá – EČV vozidiel uviesť vo formulári). Údaje budú zaslané na Úrad pre ochranu verejných činiteľov z dôvodu bezpečnostných opatrení. Z tohto dôvodu bude registrácia novinárov v hoteli Bôrik (16.6.2014) v čase od 12.00 – 12.50 h. Pre bezproblémový priebeh prosíme dodržať všetky uvedené termíny.

Stanislav Jurikovič
hovorca ministra hospodárstva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Komárňanská nemocnica spĺňa najvyššie kritéria kvality a bezpečnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.