Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. februára 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR:Stanovisko ministra financií P. Kažimíra k rokovaniam v Bruseli

BRATISLAVA 16. februára –

Stanovisko ministra financií Petra Kažimíra k dnešným rokovaniam v Bruseli:

„Jednoznačne smerujeme ku ťažkým, komplikovaným a emotívnym rokovaniam. Prichádzame poučení z minulej stredy takže neviem Vám povedať, čo a ako sa dnes stane. Cieľ je celkom jednoduchý. Chceme dosiahnuť dohodu s našimi gréckymi partnermi. Táto dohoda však nesmie vystaviť eurozónu a jej členské krajiny riziku. Toto sa týka tak Grécka ako aj Slovenska, alebo Nemecka.

Ministri financií musia žiť v ekonomickej realite, ktorá sa z času na čas stretne s politikárčením. Dúfam že dnes sa od tohto politikárčenia posunieme k riešeniu podstaty problému. Našou úlohou je chrániť stabilitu systému, našu reputáciu a integráciu
eurozóny.“

Tlačový odbor MF SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Skvelý nový svet alebo pohroma? Na ITAPA budeme hľadať odpovede pre najlepšiu variantu našej budúcnosti Aká je dôležitosť postavenia a zodpovednosť projektantov vo výstavbe?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.