Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. mája 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Vymenovanie prezidenta Finančnej správy SR Františka Imreczeho

BRATISLAVA 9. mája (SITA) – Podpredseda vlády a minister financií SR Peter Kažimír dnes vymenoval prezidenta Finančnej správy SR Františka Imreczeho s účinnosťou od 9. mája 2012, ktorý tak vystriedal vo funkcii doterajšiu dočasne poverenú prezidentku Máriu Machovú.

http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=84&NewsID=495

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mo

Odporúčané články

Európske referenčné siete pre zriedkavé choroby môžu pomôcť aj slovenským pacientom Rusínov treba zjednotiť, aby sa stali svojbytným národom, tvrdil „rusínsky Štúr“ Adolf Dobriansky. Od jeho narodenia uplynie 200 rokov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies