Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. novembra 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Vyjadrenie Petra Kažimíra pred rokovaním Euroskupiny

BRATISLAVA 9. novembra –

Vyjadrenie ministra financií Petra Kažimíra pred rokovaním Euroskupiny:

Hodnotenia situácií v gréckych bankách sú oveľa nižšie, ako sme predpokladali a na čo sme sa aj pripravovali v schválenom programe. Teraz je dôležité, čo nám grécki kolegovia povedia, za predstáv rekapitalizácie a z hľadiska účasti súkromného sektora. Pretože čím viac súkromného sektora, tým menej pomoci bude potrebnej od nás, od ďalších štátov. Myslím si, že toto je kľúčová téma za zatvorenými dverami, ale dnes naozaj neočakávam žiadne rozdeľovanie peňazí.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Férová Nadácia O2 odovzdá symbolický kľúč z Nežnej revolúcie až 89 osobnostiam ako poďakovanie za to, že pomáhajú šíriť hodnoty Novembra 1989

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.