Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. augusta 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: TB Petra Kažimíra a Philippa Röslera

BRATISLAVA 24. augusta (SITA) –

Tlačová konferencia podpredsedu vlády a ministra financií SR Petra Kažimíra a podpredsedu vlády a ministra hospodárstva Spolkovej republiky Nemecko Philippa Röslera na tému aktuálny vývoj v eurozóne, aspekty vnútorného trhu EÚ, sa uskutoční zajtra, v piatok 24. augusta 2012 o 12:35 hod., v budove Ministerstva financií SR v Bratislave, vchod z Kýčerského ulice, prízemie vľavo – miestnosť na tlačové konferencie.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Desať ohrozených druhov zvierat spoznáte v Avione

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.